| Luci88 a întrebat:

am un Laptop Emachines, si nu imi merge microfonu,deci daca sun pe cineva eu o aud dar ea nu ma aude,am intrat in control,la mic,si zice(Microphone High Definition Audio Device Not Plugged in. ce sa instalez? ce sa mai fac ca nu mai stiu? va multumesc! dau funta

Răspuns Câştigător
| iluminous a răspuns:

Draga mea, vezi ca daca sunetul iti merge, atunci programul pe care il folosesti are anumite setari pentru mic.umbla la setarile programului.

| Luci88 explică (pentru iluminous):

Dar unde dau in setari la mic imi apare mic si o sageata rosie care indica in jos, nu e cv instalat! si nu stiu ce dracul sa instal

2 răspunsuri:
| iluminous a răspuns:

Dinca_marian_Razvan e id meu
adauga-ma si hai draq sa il rezolvam