| aaaaa_8179 a întrebat:

am windows 7 ultimate si acum as vrea sa-mi pun windows 8, daca l-as downloada si as pune imaginea iso in demontools as putea sa il instalez? sau o alta modalitate de instalare din windows?

11 răspunsuri:
| TeDrqq a răspuns:

Pai din windows nu prea ai cum doar daca vrei sa-l testezi cu VirtualMachine sau PcVirtual...

Funda?

| SuicideSilence a răspuns:

Nu il poti instala in acest mod. este necesar sa-l arzi pe un dvd

| aaaaa_8179 explică (pentru SuicideSilence):

Nu merge nici cu virtual Box?

http://www.youtube.com/watch?v=snA0q4qwWkI

| aaaaa_8179 explică (pentru SuicideSilence):

Faza e ca nu am dvd-Ram, am cd-ram.

| SuicideSilence a răspuns (pentru aaaaa_8179):

Virtual box este un program unde poti testa un windows. nu are nici o legatura cu instalarea propriu-zisa

| SuicideSilence a răspuns (pentru aaaaa_8179):

Pai daca nu ai dvd, il poti pune fara probleme pe un stick (minim 4 Gb)

| aaaaa_8179 explică (pentru SuicideSilence):

Si daca nu am nici stick? laughing serios vorbesc

| SuicideSilence a răspuns:

Cel mai usor program pe care poti sa-l folosesti este Rufus. de aici il poti descarca: http://rufus.akeo.ie/

| aaaaa_8179 explică (pentru SuicideSilence):

Faza e ca nu am nici stick... laughing

| Toader_Dobre_1969 a răspuns (pentru aaaaa_8179):

Da tu ce ai mai baiatule daca nici stik nu ai!