| dianadiia05 a întrebat:

As avea si eu o intrebare. Cum eu nu am buletinul pe adresa unde stau acum, m-a sunat o ruda si mi-a spus ca a ajuns un plic de la Creditexpress fara ca eu sa fi facut nimic..Stiti cumva despre ce e vorba? De ce trimit plicuri acasa? Creditexpress este o banca? Va rog frumos daca stie cineva sa lase un raspuns happy....Multumesc

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Probabil este o reclama din partea bancii.am primit si eu mai multe.ce scrie?

| dianadiia05 explică (pentru express11):

Mersi. Nu stiu ce scrie pentru ca nu m-am dus sa o iau, dar sper sa fie cum ai zis si tu in plus eu nu am nici un imprumut sau altceva happy