| Denis_5853 a întrebat:

Buna TPU ce sa imi iau dintre un iphone 4s si un laptop? eu as zice ihponeul dar nu stiu ce sa aleg, aveti voi pareri mai bune? funda+vot:*

Răspuns Câştigător
| Idontknow69 a răspuns:

Eu iti zic ca mai bine alegi laptop-ul pentru ca un telefon smecher nu-ti trebuie cum iti trebuie un laptop/calculator imi pare bine ca te-am ajutat
fundita? happy

6 răspunsuri:
| ADITZA0708 a răspuns:

Iphone e de rahat daca vrei ne aparat telefon ia-ti galaxy s3 k e mai bun si e si mai tare la procesor placa video asa iphone e varza

| angeloo12 a răspuns:

Eu o aleg p ma tawinking

| Denis_5853 explică (pentru angeloo12):

Pe mata aia crv si proasta ca tine fwt grw mati de idiot!

| Mrs98Styles a răspuns:

Ia Laptopul! Pentru ca cu Iphon-ul o sa dai mul mai multi bani ca fara bani nu faci nimic! Vreau sa spun ca aplicatiile de la Iphone le cumperi si dupa aia trebuie sa iti cumperi si husa de Iphone si fara acele aplicatii ai un telefon normal... Mai bine cumper laptop! Sper ca te-a ajutat! Funda?

| teleana a răspuns:

Eu as zice sa iti ei laptot. Si daca vrei neaparat telefon ia-tigalaxy s3 ca este foarte fain:*

| Dabega a răspuns:

Mai bine iphonulwinking are mai multa memorie