| DeksY a întrebat:

Cum as putea si cu ce. poze ca si cum mi-ar iesi un fum de tigara din gura?
Sau sa ma "pictez" pe fata?

Răspuns Câştigător
| Captoresque a răspuns:

De pictat pe față poți să folosești niște vopsele speciale de body-painting, le găsești la magazinele de artă și hobby. Sau optează pentru vopselele de față care se amestecă cu apă, de la Snazaroo. Le găsești pe internet și poți să dai comandă de ele, sau mi-a zis un prieten că se găsesc la un magazin de artă din Constanța.

Iar pentru fumul de țigară, tragi fumul în gură, nu în gât și nici în plămâni, pur și simplu în gură, deschizi gura și nu îl sufli, ci îl lași să iasă singur. Dar cel mai bine e să faci cu fum de narghilea, dacă ai posibilitatea, că fumul de narghilea este mai dens și e mai de efect.

Sper că e de folos.

1 răspuns: