| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi fac acel cont voyo de 7 zile gratuit dupa voi trebuii sa platesc sau pot sa renunt fara sa platesc nimic?

5 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Nu esti obligat sa te abonezi la ei, dupa cele 7 zile gratuite.

| a1doru a răspuns:

@ivancea2 si alex123 sincerul; vorbesti aiurea, man.de pe doua nikuri care iti apartin.probabil,vrei sa aduni si tu puncte TPU.rolling on the floor

| alexalexandrusincerul a răspuns (pentru a1doru):

Nu este niciun fel de vorbit aiurea, care doua nikuri? Am doar un singur cont TPU, nu ma intereseaza punctele, am vrut doar sa respecte categoriile.

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Ai gresit categoria, aici se discuta numai despre TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La categoria asta se pun intrebari despre TPU.