| EveEvelina a întrebat:

Buna TPU imi puteti spune si mie niste status nu stiu cum de tristete geva in genul cand vrei sa fii cu cu persoana ce mai buna(o prietena) ceva in genul. DAu funda pentru cele mai bune status-uribig grin♥♥♥

Răspuns Câştigător
| LorenaZ a răspuns:

Oricine te poate face să zâmbeşti sau să plângi, dar e nevoie de cineva foarte special care îţi împrumută un zâmbet de-al lui când deja ai lacrimi în ochi

Cine este prieten cu toti nu este prietenul nimanui

Prietenii trainici sunt cu adevarat una dintre bogatiile vietii

Nu uita. candva ne vom revedea si ne vom aminti lucrurile pe care le faceam cand eram doar 2 copii.

Prietenii sunt langa tine mereu. orice s-ar intampla. Iar cand acel prieten te tradeaza. simti ca nu mai ai viata!

Urasc faptul ca prietenii mei se schimba, doar pentru ca si-au facut alti prieteni noi!

Prietenul e cel ce te ajuta sa te ridici cand ai cazut intr-o prapastie din care nu mai crezi ca iesi.

Prietenii nu te suna - inseamna ca la ei si fara tine e bine

Pentru mine, un prieten adevărat nu poate fi descris în cuvinte. Pur şi simplu, e adevărat.

Un prieten adevărat îţi corectează greşelile, nu le laudă. Acel prieten rămâne lângă tine toată viaţa

sper ca te-am ajutat :*