-Buna TPU! Ma ajutati i pe mine? Erau niste chaturi speciale pentru care luai xats, days, powers "free" va rog mult dati-mi si mie link sau macar spuneti-mi daca este un concurs in 2013 acum sa castigi powers si xats! Urgent. Funditabatting eyelashes

1 răspuns:
| PreaTareღ a răspuns:

Nu mai exista asa ceva, singurul loc pe care castigi ceva este trade (xat.com/Trade) dar nu se dau gratis.
Din păcate ei nu castiga nimic daca dau xats pe gratis deci de aia au anulat chatu,
Raspuns : Nu se mai află sad