| Kaido a întrebat:

Pentru angajare mi s-a spus sa aduc o copie dupa actele de studii. Care sunt aceste acte?
E doar diploma de absolvire sau mai sunt si altele? Am facut scoala profesionala, nu am bac-ul.

Răspuns Câştigător
| Roxin a răspuns:

Salut!

Toate actele de studii pe care le detii, mai ales cele recente.
Dupa scoala profesionala sigur ai primit o diploma.

| Kaido explică (pentru Roxin):

Am diploma de profesionala si foaia matricola din 1-8.
Mai am si o diploma de la un curs. Pe toate acestea?

| Roxin a răspuns (pentru Kaido):

Cred ca e suficienta diploma de profesionala. Nu ti-au specificat exact ce act de studiu vor? Rareori am auzit sa se ceara si foaia matricola, deci cred ca ramai la diploma de profesionala.
Totusi, incearca sa iei legatura cu ei ca sa iti explice clar.

| Kaido explică (pentru Roxin):

Multumesc

| Roxin a răspuns (pentru Kaido):

Cu placere! Bafta la interviu!