| PRoMeTHeUM a întrebat:

Revin cu o alta problema medicala
De 30 de minute a inceput sa ma doara relativ tarisor sub genunchiul stang cand merg. Nu este umflat ci putin tare sub el
Sa mi fac griji? Help va rog.

Răspuns Câştigător
| Reek54 a răspuns:

Poti avea apa la genunchi, du-te la medicul de familie si te va indruma mai departe.

| PRoMeTHeUM explică (pentru Reek54):

Dar n am dormit in udatura.

| Reek54 a răspuns (pentru PRoMeTHeUM):

Nu trebuie sa dormi in udatura.

3 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Salutare.
Este posibil sa fie de la " vreme". Poate ai cu reomatismul. Atunci cand se schimba vremea, o sa te doara sub genunchi, spatele... oasele. Asa cum zic batranii, insa este adevarat.
Sau poate e doar o simpla durere, care o sa-ti treaca, nu-ti face griji.
Trebuie sa treaca!

Take care :*