| ClauuuCRX a întrebat:

Sa trec la subiect : De curand am reparat calculatorul cuiva la mine acasa si i l-am dus inapoi acum instoricul meu web de la Chrome apare in istoricul lui web de la Chrome. Asta mi se intampla si cu inca doua calculatoare proprii care le folosesc. Cum pot opri sa nu ma vad instoricul web de la Chrome a altor dispozitive?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti sigur ca se intampla asta?

| ClauuuCRX explică (pentru suntserios):

Da. Deci vine istoricul altor persoane la mine.

| suntserios a răspuns (pentru ClauuuCRX):

Cum ai reusit? treaba asta poti sa o faci doar daca importi manual acele date din istoricul browserului. Nu exista nicio modalitate de a importa automat de pe un calculator pe altul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti merge la optiuni in chrome si sa bifezi sa nu-ti mai memoreze istoricul.dar iti va sterge parolele salvate pe site-uri