| Krosa a întrebat:

Buna TPU sentimentele (ca sa-i spunem asa) unui baiat sunt ca ale unei fete?
Funda si Voturi
Adica el simte cea ce poate simti si o fata?

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Chiar daca este baiat - ramane tot un om(o fiinta umana) - sentimentele si trairile sunt aceleasi, diferenta este ca barbatii isi ascund sentimentele mult mai bine!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Fetele se implica mai mult sentimental.

| Cipri99 a răspuns:

Nu unele lucruri la fete sunt ciudate pentru un baiat cum ar fi machiajul undele fete se machiaza in fiecare zi si noua ni se pare ciudat dar de fapt pentru voi este normal.

| Copiliţă a răspuns:

- Un băiat se îndrăgostește mai repede ca o fata și trăiește sentimentele mai profund ca noi, chiar dacă nu arată asta!

| dragon3 a răspuns:

Baietii sunt mai ciudati toata ziua par niste animale dar mereu noaptea inainte sa se culce devin niste sentimentali.

ce nu stiu fetele este faptul ca baietii adorm mereu gandinduse la fata pe care o plac