| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, sunt foarte stresat, am fost chemat la un interviu dintr-o data la o clinica privata si nu stiu ce se va putea intampla, ce intrebari imi va pune din teorie sau nu, tinand cont ca de cand am terminat postliceala adica acum 8 luni nu am mai recapitulat ca nu am depus cv decat recent si nici nu m-am gandit ca voi fi chemat asa repede, deci la ce sa ma astept de le acest interviu?

4 răspunsuri:
| HUAWEHUAWE a răspuns:

Buna!
Te invat o,,smecherie,, si nu o sa ai probleme.
Raspunde doar la intrebarile normale, ce experienta ai, unde ai lucrat ultima data si cand iti pune prima intrebare legata de ceea ce stii, despre teorie spune-le asa : Eu ma axez foarte mult pe sarcina pe care o sa o am in momentul respectiv, ma si inspir dar si verific ceea ce am studiat inainte sa incep sa fac ceva, fac totul foarte rapid si lucrez si atunci el iti v-a cere sa-i spui pe scurt si pe scurt spui 2 vorbe si gata nu trebuie sa ai toata materia pregatita si gata, ai scapat
Bafta la interviu

| karamarin22 a răspuns:

In clinica privata nu conteaza experienta, conteaza sa fii placut. incearca sa fii cat mai maleabil

| anonim_4396 explică (pentru karamarin22):

Ma tem de intrebari din teorie

| Betty1992 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca te intreaba din teorie, sigur vor fi intrebari mai generale, notiuni mai de baza, nu lucruri foarte specifice. Mai citeste pana la interviu si mergi increzator. Daca e sa iei postul, o sa l iei.