| CxiAngel a întrebat:

Buna TPU.Sunt in clasa a 7-a in pitesti si la noi la scoala in loc de optional de Drama vom face pregatire pentru Cambridge si sunt putin curioasa dar in acelasi timp si emotionata. Asi dori sa va intreb in ce ar consta acest examen si sa imi descrieti cum sunt aceste pregatiri adica sa imi descrieti amanuntit si sa imi spuneti gradul de dificultate.
Va multumesc. Funda + vot la cei mai rapizi

1 răspuns:
| MillzBya a răspuns:

Este un examen de limba engleza.mai multe detalii gasesti aici :):
http://www.britishcouncil.org/......bridge.htm