| Alynutza5 a întrebat:

Buna tuturor am o problema cu telefonul.Atunci cand vorbesc cu cineva si ma mai suna altcineva in acelasi timp nu vad ca ma suna, nu se aude nici un sunet si nici nu lumineaa ecranul.Cum pot remedia asta.
P.s Telefonul este Nokia 108 stiu vechi dar ce sa-i faci?

5 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Lasa-le sa sune si apoi mesajul va fi trecut la mesaje,, Curier intrari" si vei gasi mesaje cu numerele de telefon si cine v-a cautat si de acolo vei putea asculta mesageria vocala (555)

| DoarStefan a răspuns:

Cel mai buna metoda e sa-l schimbi
pentru ca da laughing)
P.S Daca te suna cineva in timp ce vorbesti cu altcineva lui ii va spune ca tlfn e ocupat

| LTAA a răspuns (pentru DoarStefan):

Esti prost
daca faceai un mic research pe net gaseai ca exista optiunea "apel in asteptare"

| Alynutza5 explică (pentru LTAA):

Pentru simpla ta constiinta, am cautat dar nu am gasit.(Prostule) imi pare rau dar tu ai fost primul ce jigneste

| LTAA a răspuns (pentru Alynutza5):

Nu ti-am raspuns tie, ci lui "doar stefan", cel care iti sugera sec sa schimbi telefonul.