| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor!big grin. o întrebarethinking am avut instalat windows xp. şi acum am vistabig grin. şi am auzit că acum dacă aş vrea să mi reinstalez xp peste vista nu ar mergethinking e treaba din MAC. ceva de genuthinking nu am inteles prea bine.nu ma pricep la calculatoarethinking dacă mi reinstalez xp. voi vea probleme?

Răspuns Câştigător
| Delicv3nt a răspuns:

Nu te sfatuesc este incurcat rau de tot si win 7 este pentru laptop la fel si vista asta este adevarata lor functionalitatewinking

3 răspunsuri:
| Marina1000 a răspuns:

Mda.din intamplare
crying...fix Dell am.fix laptopsad...imi poti zice de ce nu va merge?sad

| feelings_6581 a răspuns:

Eu zic sa iti bagi win 7 sp1(x86) sau win xp sp3 (x86)

cat despre problema nu vei avea probleme! intrii si bootezi de pe dvd/cd, repartitionezi si formatezi. no problem

| uMarian_1968 a răspuns:

Ai putea sa folosesti un mic truc. Cand dai sa formatezi STERGI! partitia respectiva, calculatorul ne mai stiind ce windows a fost te va lasa.

Obs. Daca ai laptop si din intamplare DELL, nu vei reusi sa bagi XP.