| rusel a întrebat:

va rog sa ma ajutati sad
am un modem de la t-mobile dor cartela pun in el si i-l contactez la laptop, netul merge tot, in afara de messengerul, nu stiu de ce nu merge sa ma contactezi pe mess
va rog sa ma ajutati si explicati-mi ce ar trebui sa fac!
nu uitati ca cel cu raspunsul corect primeste

5 răspunsuri:
| ozn2012 a răspuns:

Intrii la Messenger - Connections Preferences - Si aici mai jos poti sa alegi intre Dial UP / Broadband / High Speed. Le iei pe rand si vezi cu care merge.

| rusel explică (pentru ozn2012):

Nici asa nu merge sincersad

| ozn2012 a răspuns:

Daca nu te deranjeaza, poti sa intrii pe messenger si de pe mail... sus in stanga pe pagina de mail alegi "Disponibil" si-ti apar mai jos contactele. Totusi incearca sa instalezi ultima versiune de Y! Messenger.

| nicolaiebalaie a răspuns:

Daca zici ca nu te lasa sa te conectezi pe mess si restul ce tine de net merge ar putea fi de vina date tale de logare.
ADICA - e posibil ca cineva sa iti fi sparta contul de mess
SAU-o a doa posibilitate ar fi ca tu sa iti fi scrisa datele gresit (desi nu imi vine a crede ca mai postai dac nu iti introduceai date cu mare atentie)
Sper ca te-am ajutat.

| rusel explică (pentru nicolaiebalaie):

Am verificat dar degeabacrying nu merge