| VsY a întrebat:

Vreau sa imi activez optinea Young, dar gand trimit CNP-ul a spus ca deja sunt incrisa cu un alt CNp a da eu am avut activata optiunea si luna tecuta si mi-a expirat pe 05.05. 2014. Ce pot dace ca sa mi-o activez la loc?
DAU FUNDA.

2 răspunsuri:
| Bishopp a răspuns:

Apelezi : 411-1-2-1-0 (consultant), iar apoi daca esti intrebat: 1 ca sa participi la sondaje sau 2 ca sa nu participi, si astepti sa iti intre un operator si ii spui ce se intampla.

| VsY explică (pentru Bishopp):

Aici trebuie sa apelez 411-1-2-1-0?