| Kiki20098 a întrebat:

Buna vreau sa-mi iau niste casti Airpods 3rd noi de pe olx, cum îmi dau seama dacă s originale?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ceri factura de unde au fost cumpărate

| Kiki20098 explică (pentru suntserios):

A spus ca nu are factura dar are garanție istore

| sierra1 a răspuns:

Fiind de la eMAG sau noi de undeva, îs. Dacă nu, cere factura

| sammie a răspuns:

Dacă sunt noi ( neatinse ) și le dau cu un preț mai mic ( diferența mare ) înseamnă că sunt fake. Nu mai bine îți cumperi de pe eMAG și gata?

| umbrax a răspuns:

In mare majoritate cam tot ce este pe olx sunt ori de proasta calitate ori fake... Rar găsești ceva original si de calitate buna, si sa nu mai zic si de tepari, sunt destui acolo cat sa te iei cu mainile de cap, si sa te intrebi dc ai comandat de la X-ulescu