| Clauudia23 a întrebat:

Buna! Vroiam sa va spun ca atunci cand imi bag cititorul de card in pc impreuna cu, cardul in el... Imi apare iconita si cand apas sa intru pe el imi spune : " Va rugam sa introduceti un disk in driverul F" ( in F fiind di iconita cititorului de card). Sh nu ma lasa sa intru. Chiar nu stiu ce are si ce trebuie facut.
Va rog sa imi spuneti ce s-a intamplat si ce e de facut, Bine inteles daca stiti!happy:*

Funda!happy Pentru cel mai folositor raspuns >:*happy:Xbig grin

1 răspuns:
| Lipsa47 a răspuns:

Hi. depinde de ce citititor ai undele au un buton pe ele daca al tau este la fel muta butonul in partea opusa si asa o sa mearga da nu e cu buton ai t vreo problema din pc! enjoy