| monicutza4u a întrebat:

am si eu o problema. dimineata cand deschid calculatorul, imi apare tema windows classic. daca vreau sa dau pe windows xp nu-mi apare. ce pot face?

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Undeva in windows sunt cateva setari care trebuie debifate sa nu mai tina minte setarile de baza si sa-ti ia setarile care le faci tu! Uita-te si aici...http://news.softpedia.com/......155.shtml, dar mai poti cauta pe google si alte setari de win xp.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceeasi pproblema doar ca la mine imi pot pune pe ecran orice poza dar dupa un timp dispare!
Inseamna ca ai windows provizoriu incearca sa-ti instalezi un widows omplet!
Bafta big grin