| Alexe_Axel_2000 a întrebat:

daca ma puteti ajuta in legatura cu o problema.
De la un timp cand pornesc PCul se opreste sunetul dupa cateva minute.
Spre exemplu cand pornesc youtubeul se opreste uneori in mijlocul vudeoclipului si nu ma lasa sa il urmaresc in continuare, si orice fisier mp3 de pe desktop nu ma lasa sa il deschid ..va rog daca stiti cum sa rezolv aceasta problema fara al duce la reparati ar fi minunat

2 răspunsuri:
| Brieezer a răspuns:

Poate sa fie de la software, adica sa ai virusi si windowsul sa fie distrus, incearca sa faci windows-ul!

| Alexe_Axel_2000 explică (pentru Brieezer):

Mersi. dar ai intarziat cu raspunsul laughing