| anonim_4396 a întrebat:

M-am programat online pe site-ul drpciv.ro la ghiseu pentru inregistrare dosar (vreau sa dau proba teoretica). Intrebarea mea este, va trebui sa astept la coada cand ajung acolo sau voi fi chemat la ghiseu? (in mail-ul primit spune ca sunt programat la ghiseul X ora Y) Nici un prieten care a dat sala nu isi poate aminti aparent. Si nu vreau sa ajung acolo fara aceasta informatie avand in vedere ca nu exista o receptie acolo.

Răspuns Câştigător
| Andrewe a răspuns:

Da asa e, eu am facut programare la ora 11, la 11:15am facut poza pentru permis dupa am stat la coada la alt ghiseu sa verifice dosarul si unde iti da un cod de bare, cu acel cod te te duci si dai proba la calculator, unde ai sa stai si acolo sa se elibereze unul ca sa sustii proba

4 răspunsuri:
| Andrewe a răspuns:

Tot trebuie sa stai la coada

| DrScheming a răspuns (pentru Andrewe):

Si va trebuii cumva sa iau si bon din acela de stat la rand? ca nu mai vad rostul programarii daca e pe venite atunci

| Andrewe a răspuns (pentru DrScheming):

Doar la inmatriculari termini rapid maxim 5 min dar nu te ajuta treaba asta happy

| Andrewe a răspuns (pentru DrScheming):

Da asa e, eu am facut programare la ora 11, la 11:15am facut poza pentru permis dupa am stat la coada la alt ghiseu sa verifice dosarul si unde iti da un cod de bare, cu acel cod te te duci si dai proba la calculator, unde ai sa stai si acolo sa se elibereze unul ca sa sustii proba

| Andrewe a răspuns:

La mine a durat 3 ore