| cornelmarcu13 a întrebat:

Hey. Am problema : Am o tableta e-boda cu android 4.1 si mi-am descarcat de curand fifa 14 din magazin play... cand intru pe joc apare messi, si cand apare emblema fifa imi scrie pe ecran ' Din pacate, fifa 14 s-a oprit ' si se inchide jocul! Va rog ajutor! Iuvesc fotbalul! Funda happy

Răspuns Câştigător
| marianguru a răspuns:

Dupa cate stiu memoria ram la tablete e-boda este de 512 mb...nu toate aplicatiile din magazinul play le poti rula, memoria fiind prea mica

2 răspunsuri:
| xShaarawy a răspuns:

Eu n-am auzit ca Fifa 14 sa mearga pe tableta. o.O

| hp8510p a răspuns (pentru xShaarawy):

De ce sa nu mearga pe tableta? Imi merge perfect pe un Samsung Galaxy Tab 3 7.0 care este o tableta nu foarte puternica...