| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua tuturor! Am si eu o mica problema. Deci, sa incepem stiu ca suna ciudat dar din toamna lui 2011 ma rog de parinti sa imi cumpere un iphone (3g, 3gs, 4, nu conteaza, iphone sa fie) si ei mi-au cumparat in schimb un Nokia C7, iar eu am parut multumit in fata parintilor, dar in interiorul meu nu era asa, pur si simplu nu imi place Nokia. va rog spuneti-mi ce ar trebui sa fac, acord cu cea mai mare placere fundita raspunsului corecthee hee

5 răspunsuri:
| axeldavid a răspuns:

Dal la schimb

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Nokia C7 este un telefon foarte bun.
Ar trebui sa fi multumit pentru ca poate sa faca ce face si iphone-ul.

| CristianLga a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci decat sa il accepti asa cum e sau sa strangi tu niste banuti si eventual sa le spui asa: "Eu am strans X bani asa ca as avea nevoie de ajutorul vostru cu restul de bani sa imi iau si eu ce imi doresc". De ce spun asta? Pentru ca ai parea ca te implici si tu si nu astepti pur si simplu de la ei si probabil ca ti-ar da mult mai repede decat sa acopere ei toata suma, poate nu au fonduri pentru un iPhone... zic si eu happy

| ReLoAdInG a răspuns:

Esti prost.Nokia printre cele mai rezistente telefoane si sunt si de durata.Bateria tine foarte bine.Eu zic sa il stii ca e un telefon foarte bun.

| SilviuREX1 a răspuns:

Daca ar fi dupa mine eu as fi un an foarte ascultator si as avea grija de notele de la scoala si sa fiu ingeras.
si sa le spui parintilor sa te mai asculte si pe tine
glumeam cu asta