| Stancu311 a întrebat:

Buna ziua tuturor! imi poate spune si mie cineva cum pot bloca o persoana de pe facebook care posteaza de pe o pagina? deci nu de pe cont direct. Am incercat sa il blochez si nu il pot bloca, deoarece posteaza de pe o pagina. Cum sa fac sa nu ii mai vad postarile si nici el pe ale mele?

2 răspunsuri:
| Bobby87 a răspuns:

Buna seara! Intra pe contul tau facebook si vezi ca sus de tot in dreapta ta, ai un mic Lacat.Dai click si acolo gasesti:cum poti bloca pe cineva care te deranjeaza? introduci numele persoanei sau email, apoi blocheaza! Sper ca ti-am fost de ajutor.Succes!

| Stancu311 explică (pentru Bobby87):

Multumesc pentru raspuns, dar eu am o PAGINA, iar acolo nu imi apare nici un lacat...iar cand postez pe facebook nu pot bloca o anumita persoana pentru ca si ea are tot PAGINA creata sad si imi apare eroare cand vreau sa o blochez. Mai mi-a spus cineva ca dai iti creezi o pagina nu te mai poate bloca nimeni cand trimiti comm-uri pe facebook pe o anumita pagina, decat proprietarul paginii poate bloca acea persoana.