| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa stiu daca mai detine cineva acest model de imprimanta, Samsung Express M 2675F, am cumparat-o de 2 zile si nu reusesc sa o instalez, imi apare acest mesaj :imprimanta nu a fost găsită. vă rugăm să verificați conexiunea imprimantei.

, am conectat-o la pc prin cablul usb, am bagat-o in priza si cand ii dau sa se instaleze nu trece la pasul urmator, nu imi gaseste imprimanta, ce este de facut, vreau sa o instalez pe windows 7, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| MeForeverAlone a răspuns:

Du-te cu ea la un specialist

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Arunca ochii in manual. De regula trebuia sa bagi cd-ul/dvd-ul/sa rulezi programul de instalare luat de la ei de pe site INAINTE sa conectezi imprimanta si sa ii dai drumul.
Ai putea incerca si un alt port USB/alt cablu, daca ai prin zona.

| JustStitch a răspuns (pentru KodrutZ):

Da am bagat cd- ul imprimantei, am rulat programul dar apoi s-a oprit inainte de instalare si nu a trecut la instalarea propriu zisa

| KodrutZ a răspuns (pentru JustStitch):

Incearca cu ultima versiune de driver de pe site-ul oficial. Verifica cablul usb daca ai cu ce, sau macar baga un stick/telefon ceva in port ca sa stii ca macar ala e ok.

| JustStitch a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Mersi, am rezolvat singur problema

| MeForeverAlone a răspuns (pentru JustStitch):

Oricum toți de pe TPU își rezolvă singuri problemele, indiferent de răspunsurile celorlalți.
Pun întrebări doar ca să-și încerce norocul, să vadă dacă le răspunde cineva cum trebuie.

| JustStitch a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Am rezolvat problema dupa ce am primit raspunsurile

| MeForeverAlone a răspuns (pentru JustStitch):

Și ce mă doare pe mine?

| MeForeverAlone a răspuns (pentru JustStitch):

Du-te cu ea la un specialist