| OnlineZ a întrebat:

Ca sa faci un imprumut in banca trebuie neaparat sa ai un venit? am nevoie urgent de raspunsuri multumesc!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

E normal sa ai un venit! Banca trebuie sa se asigure ca ai de unde da acea datorie inapoi si pentru asta trebuie sa faci dovada ca ai un venit mai mare decat rata imprumutului. Fara dovada unui venit clar nu poti obtine imprumut de la nici o banca.
Bafta!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de ce credit ceri asa iti trebuie si venitul respectiv sa fie mare - mic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un venit stabil iar daca imprumutul solicitat este mai mare, trebuie sa girezi cu ceva(casa).

| luliluli a răspuns:

Venit STABIL