| WildNature a întrebat:

Ca sa intru in armata trebuie sa platesc ceva?

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Legal,NU! Poate ilegal ca-n tara asta totul este pe sopaga.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a intra in armata nu trebuie sa platesti nimic, doar analizele de sange care ti se fac.

| VadTot a răspuns:

Ar fi culmea sa mai si platesti dupa ce te trimit undeva prin tari strainelaughingNu Ei te vor platii pe tine cu un loc de veci asigurat si un cosciuglaughing

| vlady434 a răspuns:

Nu trebuie sa platesti decat cand iti faci analizele, cand te duci sa dai probele la scoala militara.In rest nu platesti nimic.
Sper ca te-am ajutat.

| BencheaAdelin a răspuns:

Nu,lor le faci un favor.dar trebuie sa liceul militar

| Jee354 a răspuns:

Din cate stiu eu nu.

| DoctorChucky a răspuns:

Salut. Trebuie sa platesti doar atunci cand iti cer ei sa faci teste de ochi, auz si analize in rest nu daca la asta te referi happy