| Raul_Cristian_1975 a întrebat:

Cand descarc java la sfarsitul descarcarii imi apare eroarea asta jre-1.7 0_45-c msi is corrupt si nu stiu ce sa fac...

4 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Ca sfat pentru tine si toti internautii :) Evitatii java pentru ca a ramas programul care poate fi virusat cel mai usor. Daca cumva trebuie sa-l instalati atunci doar de pe http://www.java.com/en/ sa-l iei ca din alte parti sigur este virusat :)

| Raul_Cristian_1975 explică (pentru MeConstantine):

Eu de pe site-ul lor il iau dar cand se termina instalarea imi zice appdata/sun/java/si apare fisieru jre ala si zice fisier corupt imi tr neaparat pentru ca vreau sa joc minecraft... oricum mersi de sfat

| MeConstantine a răspuns (pentru Raul_Cristian_1975):

Pai mai difera versiunea de Windows pe 64 sau pe 32 de biti ca sunt ambele versiuni. Acum depinde ce Windows ai si indiferent sa il iei pe acela de 32

| Raul_Cristian_1975 explică (pentru MeConstantine):

Am 32 bit da numai ca am windows xp...