| GolopențaAdrian a întrebat:

Cand descarc de pe chrome ceva de ce la sfarsitul descarcarii scrie"System Busy? Cum rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Incearca sa descarci un anumit program de pe browserul WINDOWS INTERNET EXPLORER 11! Te asigur ca va functiona!

| GolopențaAdrian explică (pentru untu):

Deci sa descarc internet explorer 11?

| untu a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Descarca-l daca nu ai internet explorer 11!

| GolopențaAdrian explică (pentru untu):

Asta fac acum

| GolopențaAdrian explică (pentru untu):

IL am de fapt

| untu a răspuns (pentru GolopențaAdrian):

Ai reusit sa descarci un anumit program de pe broswerul recomandat de mine?

| GolopențaAdrian explică (pentru untu):

O sa descarc youwave daca nu merge dupa cum a scris cristian1970

8 răspunsuri:
| Crisstian1970 a răspuns:

Reseteaza browserul chrome: Setari, afiseaza setarile avansate, restabileste setarile.

| GolopențaAdrian explică (pentru Crisstian1970):

Ms m-au ajutat sfaturile tale si s-a rezolvat problema imi pare rau ca nu ti-am dat funda