| anonim_4396 a întrebat:

Care poate sa ma ajute si pe mine : mi-am scos prin 2007 o adeverinta precum am terminat 8 clase mi-a trebuit pentru angajare, acum am nevoie din nou de diploma de 8 clase pentru niste cursuri trebuie sa scot alta sau e valabila aceeasi adeverinta? pe ea scrie ca e pentru angajare. mersi frumos

4 răspunsuri:
| bobby90 a răspuns:

Nu cred ca mai e valabila din cate stiu eu o adeverinta e valabila maxim o luna. Si eu a trebuit sa fac un curs si a trebuit o adeverinta care sa specifice pentru ce e!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca mai ai originalul scos atunci,este valabil, daca este mentionata situatia din acel moment.Din cite stiu, nu se mai elibereaza diploma ci numai o foaie matricola care este perfect valabila.Mult noroc.

| atentat a răspuns:

Trebuie sa scoti alta

| anonim_4396 explică (pentru atentat):

Am inteles. multumesc frumos la toti