| Oliwer123 a întrebat:

Care smartphone este mai frumos s7 edge sau s8? Având aceeasi camera, nu mi se pare o diferenta extraordinara (ma refer pe baza de performanta). Astept păreri.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S8 clar.

Răspuns utilizator avertizat
| Ruptura a răspuns:

Ia-ti frate ce telefon vrei, tie trebuie sa-ti placa, mie mi se pare o prostie sa dai atatia bani, prefer unul de maxim 700 lei, nu ma pasioneaza Facebook-ul, e o pierdere de timp, un telefon normal trebuie folosit pentru a suna si pentru a da mesaje, nu vad rostul unui telefon scump, poate doar daca lucrezi in niste domenii it

| Oliwer123 explică (pentru Ruptura):

Eu il iau mai mult pentru camera si performanta si design happy

| Firea_Ionut_1996 a răspuns:

S8 clar fetele meu