| RoxanaY a întrebat:

Care sunt cele mai banoase meserii pe care le pot face femeile? Cat se primeste pe luna? Scuze daca n-am ales categoria corecta.

Răspuns Câştigător
| Lupu_Sever_1972 a răspuns:

Notarii castiga foarte bine daca reusesc sa isi deschida un birou individual intr-un oras mare. Doar ca sistemul este inchis, se intra extrem de greu in Corpul Notarilor Publici, costa din cate stiu eu undeva la 150.000 EUR

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai aflat. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostitutie.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma asteptam eu sa vad raspunsul asta.

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Proiectant, arhitect, medic(cam greu sa ajungi), urolog(nu m-am putut abtine happy )

| anonim_4396 a răspuns (pentru RaduMihaiRadu):

Ginecolog poate, nu urolog... urolog e pentru barbati!

| RaduMihaiRadu a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ea e fata si na...ce m-as face si eu ginecolog

| georgianasiiulia a răspuns:

Daca lucrezi in cadrul armatei, sa fi translatoare in tari cum ar fi Qatar dar trebuie sa stii engleza cam astea sunt ordodoxe cele neordodoxe sa nu mai vorbim.

| Gimmy97 a răspuns:

Pornstar