| cosmin_9715 a întrebat:

Cat dureaza eliberarea unui act de identitate{buletin}?
Cateva ore sau zile?

Răspuns Câştigător
| viooiv a răspuns:

De la 2la 5 zile

7 răspunsuri:
| DyaElla a răspuns:

Zile?
saptamani...Am o colega a asteptat 2 luni sa ii aduca buletinul

| tapeee a răspuns:

Ei zic 2 saptamani, dar de fapt intr-o saptamana e gata.
In Bucuresti chiar si in 3 zile, dar daca te vei duce mai devreme zeflemeaua din ei iti va zice: " Nu esti la data buna, vino cand te-a chemat prima oara".

| tapeee a răspuns:

Viooiv-unde ti-a dat tie bulentinul in 2 zile?

| Antaury97 a răspuns:

De obicei dureaza 10 zile pana sa ti-l dea

| BNSAV a răspuns:

La mine a fost 10 zile.

| Casandra a răspuns:

Nu ti-l da numa dupa 7 zile de la imlinirea varstei de 14 ani sau in alte cazuri 18 ani

| Lipicii a răspuns:

Dupa ce te'ai dus si ti'ai facut poza vii peste 2 saptamanii sa iti ridica buletinul.Cand il iei dureaza 2 min.:*