| C03 a întrebat:

Cat este valabilitatea voucherelor de vacanta pe suport electronic?
Am inteles ca un an de la emitere dar pe cardul ce il am nu este trecuta data( doar valabilitatea cardului in sine: pana in 06/22 )

1 răspuns:
| weloveit a răspuns:

Un an de cand ti le au dat ei, ești in sistem eu de exemplu le am primit in iunie anul trecut si cand am intrebat la receptie mi au spus ca pana la 1 iunie am voie sa le folosesc. Cel mai bine, intreba ti angajatorul si vezi din ce luna ti au bagat voucherele. El este cel mai in masura sa ti raspunda. Mult succes si vacanta placuta!