| Mynameiz a întrebat:

Cat m-ar costa sa imi fac toata dantura calumea,adica sa scap de tartru,sa mi curete calumea, aparat dentar..controale?

Răspuns Câştigător
| Cosmin_Golita_1999 a răspuns:

Pai pentru curatare tartru iti ia 50 de lei. Aparatul dentar costa undeva la 2, 500 de lei sau 3.000.Controlul lunar este de 50 de lei(vei purta aparat undeva la 2 ani)iar apoi va trebui sa iti mai iei un aparat de noapte(pentru a nu ti se misca dintii)care costa 800 de lei.Pe mine m-a ajuns cu totul undeva la 5.000 de lei.

1 răspuns:
| Thelinky a răspuns:

De exemplu la mine a costat 50 de lei. Acum depinde... De exemplu. De obicei îți cere intre 50-100 de lei. Funda?