| Flaviucu a întrebat:

Ce gen de baiat preferati? Nebun(glumet, nu te poti plictisi cu el, razi mereu cu el, faceti prostii impreuna), sau timid(retras, tacut, nu se implica in nimic). Funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Willl a răspuns:

Nebun clar.laughing. Dar sa nu fie porc, sa nu intreaca masura

20 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Opusurile se atrag si se completeaza.

| Flaviucu explică (pentru EvangelineLovin):

Si daca dau de o fata timida, tacuta? Cum ii pot scoate dun gura 3-4 cuvinte daca eu sunt genul ala care vorbeste "la misto" mai bine spus amuzant? O sa ma faca in tot felul si ca sunt nesimtit.

| EvangelineLovin a răspuns (pentru Flaviucu):

Pai cineva trebuie sa vorbeasca si cineva sa asculte, daca vorbiti amandoi intruna si e 'care pe care' sa vorbeasca mai mult atunci nu se mai intelege nimeni. si daca fata are incredere in tine, vorbareata sau tacuta, o sa converseze cu tine.
stii cum e, daca nu ai ceva dragut de spus atunci nu mai spune nimic. deci cand o sa zica ceva o sa fie dragut laughing

| CrysaCrysy a răspuns:

Eu sincer, nebun.Ce naiba faci cu ala timid? Te uiti unu la altulaughing.

| Flaviucu explică (pentru CrysaCrysy):

Da puppy dog eyes vorbiti prin telepatie chair daca sunteti la 1 metru unu de altu.

| fluturas a răspuns:

Intre, imi plac baietii seriosi si timizi, dar nu mai timizi decat mine, dar sa fie si amuzanti, glumeti

| positivity a răspuns:

Având în vedere că eu sunt tăcută şi retrasă, îmi doresc ca prietenul meu să stea cu mine. Să mă înţeleagă şi să ne prostim amândoi, undeva în parc, sau oriunde, ascunşi de privirile oamenilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simtul umorului e important, umorul de calitate adica. Iar un tip "nebun" cum spui tu ar aduce o tenta condimentata vietii.
Dar as accepta cu placere si un tip mai retras daca ar avea in schimb alte calitati. Dar niciodata un tip care "nu se implica in nimic", ce inseamna asta? Adica sa nu se gandeasca la viitor, sa fie inconstient si sa se teama si de umbra lui? Nu!
Daca te referi la a nu se implica in anturaje tampite, atunci as fi perfect de acord.
Oricum, ti-as putea scrie un roman despre ce vreau eu de la un baiat, si cred ca tocmai de aceea voi ramane singura laughing

| Weedier a răspuns:

Nebun,logic,da nu prea, daca stii ce vreau sa ziclaughing)rolling on the floor

| LanaDelRayFan a răspuns:

Nebun big grin Dar, cum a zis si Willl, sa nu fie nesimtitwinking

| Bєshka a răspuns:

Prefer a doua varianta, nu pot sa expic de ce, imi place genul de baiat serios.Cred ca de aia pentru ca si eu sunt la fel, timida, retrasa, tacuta...

| Flaviucu explică (pentru Bєshka):

Putem fii si noi seriosi (nebunii) dar doar cand e cazul si cand e cazul chiar putem fii cei mai seriosi si intelegatori chiar daca nu dam impresia.

| tenshi261 a răspuns:

Am observat ca mie imi plac mai mult baietii neindemanatici laughing nu la extrem dar e hazliu sa-i vezi cum se mai impiedica din gresealahee hee

| VampireBlood a răspuns:

Nebun!

| 현주 a răspuns:

Categoric mai nebun.laughing Dar să nu întreacă măsura, cum zice şi Willl.laughing

| midu89 a răspuns:

Mai nebunatic dar in acelasi timp serios. sa fie deschis catre orice si automat sa facem numai prostii impreuna!

| Roxuts_Ureniuc_1995 a răspuns:

Nebun! laughing Si amuzant big hug puppy dog eyes

| DieHexe a răspuns:

Nebun. Dar totusi sa poata sa spuna 'NU. Am prietena si o iubesc" atunci cand este cazul happy

| claudia6 a răspuns:

Eu il prefer nebunatic si timd in functie de situatie, e bine sa aiba putin din toate tongue

| bubulina11 a răspuns:

Nebuun. ~=P