| WohooAmTreiFunde a întrebat:

Ce-i pot face unui joc la care cand intru in el, nu mi se vede nimic [cred ca e data rezolutia prea mare]. E un joc pe steam, si nu pot intra la setari din alta parte decat daca intru in el... si nu vad sa ajung la setari.

2 răspunsuri:
| Mirco a răspuns:

Pai o solutie ar fi sa intri in folderu unde ai jocul si sa dai click dreapta pe iconita de unde intri in joc si dai la properties si se va descide o fereastra unde scrie sus "general " "compatibility" si "sharing" dai click pe compatibility si dai acolo cauti unde scrie resolution si bifezi acolo casuta respectiva. bafta sper sa mearga

| ѕнaмaη a răspuns:

Da mai multe detalii, se poate ca sa fie jocu cu vreo problema de pe net. Incearca sa ajungi deoarece altfel nu ai cum sa faci ceva straight face.