| uAme a întrebat:

Ce inseamna "buy back"? Vreau sa-mi cumpar un telefon de la Vodafone si este chestia asta : il poti cumpara prin programul "buy back". Ce inseamna? La ce se refera?

Răspuns Câştigător
| Lapusneanu a răspuns:

Buna! Inseamna ca te duci cu un telefon vechi dar in stare buna si functional si iti fac o reducere mai mare sau mai mica pentru telefonul nou pe care vrei sa il cumperi. Dar de obicei trebuie sa faci si un abonament la ei.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai reducere la cel pe care îl achiziționezi dacă aduci altul vechi în stare de funcționare.
Pa, pa.

| Zatharra a răspuns:

Te duci cu telofonul vechi şi îţi fac o reducere(depinde de telofon). Apropo, telefonul vechi trebuie neapărat să funcţionezewinking

| Hahahaoption7 a răspuns:

Nu-i "buy back" ii "buy pack" si inseamna adica sa ti-l iei cu un abonament special pentru el!