| Simpluuu a întrebat:

Ce mortal! am dat test la mate si nici nu ne-a zis de test. Deci am dat test surprizahappy nu am avut destul timp si am scris si eu pe acolo cate ceva. Nimeni nu aterminat tot testul! Profa a zis ca ne va pune testele ( nota lor) in catalog si eu s-ar putea sa iau 5. Pana acum al luat 4 de 10 onm catalog. daca toata lumea a luat note mai mici oare ne va trece notele in catalog? e vina noastra sau a profei? Ea ne-a dat exercitii dintr-o culegere de exercitii de olimpiada! noi nu am stiut mai nimic si cei ce am stiut nu am terminat lucrarea! multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Calm,nu le trece.E imposibil sa treaca celor buni note mici in catalog, asta s-o stii de la mine happy

12 răspunsuri:
| Simpluuu explică:

Scuze ca am scris gresit doar ca sunt f f f agitata

| Simpluuu explică:

Am luat 5 dar sunt f f f bucuroasa deoarece 5 a fost cea mai mare nota si am luat doar treielevi aceasta nota

| irocku a răspuns (pentru Simpluuu):

Bine ce s-a mai intampla? t a trecut nota? funda te roghappy

| Simpluuu explică (pentru irocku):

Pai nu mi-a trecut nota findca toate erau sub 5 si doar 2 de 5. ORicum daca e sa imi treaca nota imi trece 8 pentru ca am fost foarte activa la ore si ea tie cont de asta! tIAS DA FUNDA doar pentru interes... dar funda e deja data. sorry!

| CosminHaarp a răspuns:

Pai daca toti ati luat 4, 5 si cea mai mare nota este 6 o pui pe mama ta sa vb cu profa si sai spuna cate ceva si profa ca poate ajuta si poate te iarta... si eu la cel din clasa a 6-a am luat 6 si cea mai mare nota a fost 6 rolling on the floor am pus-o pe maicamea sa vb cu profa si pe mine ma iertat da chiar ma felicitat bafta multa si sper sa mearga

P.s: invata si tu mai mult poate iei nota mai mare
P.s2: s-ar putea sa nu le puna in catalog daca is mici bafta

| Bibuu09 a răspuns:

E vina voastra ca elevii au datoria sa invete la fiecare ora pe timmpul lu ceausescu nu se spuea vedeti ca dati test la fiecare ora zi merci ca unii profi iti zic el nu este dator sa iti zica ca dai test bafta

| irocku a răspuns:

Pai cele de la olimpiada sunt grele si probabil e vina ei dar depinde si de cat timp v-a dat

| Simpluuu explică (pentru irocku):

40 minute

| Simpluuu explică (pentru irocku):

40 minute si 4 subiecte a cate 5 exercitii

| Simpluuu explică (pentru irocku):

Da

| chatalynutzz a răspuns:

Se mai intampla sa le vina asa la profesori pe chelie sa dea teste eleviilor pentru ca sunt prosti dispusi si alte motive.
In toate cazurile porfesorii realizeaza ca nu pot da note asa mici din cauza supararii lor si ii iarta.
Nu vi le va trece in catalog, fii sigura asa sunt profesorii sperie copiii o data foarte rau, pentru ca apoi sa invete pentru fiecare ora la materia lor, perfect.
FUNDA:d

| vreau1alint a răspuns:

Mie mi-a trecut un 4 in catalog si mai aveam 4 de 10 dar asta e...