| INCREDIBILus a întrebat:

Ce poate insemna aparitia pe display-ul unui frigider Beko no frost a semnului exclamarii, rosu, intermitent?

7 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Semnalizeaza o deficienta, probabil nu s-a inchis bine usa. Trebuie resetat si apoi programat din nou, daca reapare semnalizarea atunci trebuie chemat un specialist frigotehnist.Succes

| rateu a răspuns:

Si eu am patito.Ai uitat usa deschisa de la congelator sau frigider si a intrat aerul cald care poate face gheata la motor.

| INCREDIBILus explică (pentru rateu):

Si cum pot repara situatia?

| Luminitadinu1 a răspuns (pentru INCREDIBILus):

Cum pot repara situația

| Luminitadinu1 a răspuns:

Ce pot face daca pe display apare semnul exclamării?

| Nicolae_Banuta_1953 a răspuns:

Temperatura mare in interior(deci nu raceste)!?

| Vatavu_Camelia_1969 a răspuns:

Pe display-ul frigiderului apare 14 semnul exclamarii si 0 C ce inseamna acest lucru?