| AllanClare a întrebat:

Ce se intampla daca nu ridic cardul de la banca?

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Daca ati dorit si ati facut cerere pentru cardul de banca, va trebui sa va ridicati cardul de la banca obligatoriu! Banii de pe card tine in maxim doua luni, la a treia luna, banca este obligata sa le retraga cardul cu banii cu totul!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai comandat si nu ridici cardul, atunci iti vor trage din cont comisioanele aferente facerii si intretinerii cardului.

| Violleta2022 a răspuns:

Atunci cu ce scoti banii d ela bancomat?
Fara card nu se poate!

| Divy a răspuns:

Nimic, atât doar că nu îl poți folosi

| InTheAir a răspuns:

Daca te referi la un card nou (care se emite automat cu ceva timp inainte de a expira cel vechi), atunci nu il vei mai putea folosi pe cel vechi dupa luna mentionata pe el. Si vrei, nu vrei, va trebui sa il ridici pe cel nou.

| cristiana2104 a răspuns:

O sa te astepte acolo pana te duci sa il ridici sau sa il închizi. Comisioanele însă se vor aduna oricum si banca isi va cere banii.