| cristina10cris a întrebat:

Ce studii trebuie sa faci ca sa devii sudor as vrea un site unde pot gasit tot ce trebuie sa fac sau sa execut vreau mult raspunsuri. Multumesc dau funda+vot!

2 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

La terminarea clasei a-IX-a elevii pot opta să intre la profesionala și să nu mai continue liceul. După terminarea profesionalei poți face liceul la seral. Se zice că dacă faci profesionala ai un loc de muncă asigurat.

| AgathaRo a răspuns:

La profilul lacatus/mecanic/fierar intra categoria de sudura. Fii mai explicit ce doresti sa executi sau sa faci.