| marius1995rr a întrebat:

Ce tipuri de windows xp stiti? Ceva gen windows-xp-diamond sau last xp. Vreau raspuns repede daca se poate! am nevoie urgent!

7 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Windows XP Clean, dar peste 30 de zile trebuie sa-i bagi genuine ca sa fie valid windowsul in continuare, sa-ti fie valid toata viata...
Craciun fericit si numai bine! Te-am salutat. bafta!

| nonny50 a răspuns:

Pai dupa parerea mea Windows 7 e cal mai bun scos pana acum! eu pe asta il am! tu vrei neaparat XP?

| Axys a răspuns (pentru nonny50):

Windows 7 e panara nu-i bun pentru jocuri si nu-i de durata aici te inseli sa stii... nu se merita am doua calculatoare in casa si am vazut diferenta care tine mai mult astea avanseaza degeaba...

| nonny50 a răspuns:

Http://www.google.com/......tp?/imgres 200&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=377&vpy=197&dur=705&hovh=194&hovw=259&tx=139&ty=143&oei=YUoXTeOXCIKu8gO_kviVAg&esq=1&page=1&ndsp=12&ved=1t:429, r:9, s:0&biw=1034&bih=583
Uite o poza... e cel mai tare XP ca in materie de grafica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ice Xp...
Xp vista pirate

| marius1995rr explică:

Imi place ice XP dar alltele mai stiti?

| marius1995rr explică:

Da vreau neaparat xp pentru ca am 15 gb in C si in de 160Gb si nu vreau sa formatez D!