| PissyPunk a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa am niste picioare mai musculoase?

3 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Exercitii fizice pentru picioare, dar chiar n.am idee ce trebuie sa faci pentru a avea picioarele mai groasehappy, intreaba un doctor el va stii cel mai binehappy

| lover123 a răspuns:

Alergatul pe varfuri si exercitiile din videoclipul asta: http://www.youtube.com/watch?v=uLIfN-31Bgs. Dupa 3 saptamani se cunoaste sigur sigur funda?

| Skridd a răspuns:

Salutare PissyPunk.Eu ti-as sugera sa mergi la sala si sa intrebi antrenorul ce exercitii pentru picioare ai putea face pentru rezultate favorabile.