| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt mai frumoase? Picioare subtiri sau cele musculoase? Bine,nu chiar culturista, dar mai cu muschi...Si pe care le apreciaza baietii mai mult?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Baietii nu vor neaparat doua bete infipte-n fund!

| T0T a răspuns:

Eu apreciez picioarele mai subțiri dar nici scobitori să nu fie.

| AirănMeidăn a răspuns:

Depinde de restul corpului.

| Sociopat a răspuns:

Cele cu ceva carne pe ele.

| SoranaCs a răspuns:

Picioarele intre subtiri si scobitori. Alearga iar picioarele tale vor prinde forma perfecta.

| VladBossu a răspuns:

"Barbatii nu-s caini, sa umble dupa oase!" happy Desi moda impune anumite standarde in reviste, la TV, etc., ele nu reflecta preferintele barbatilor reali. Barbatii prefera formele, picioare care nu sunt drepte ca niste scobitori, ci au o forma de. picior. Un pic de muschi denota sanatate si arata ca fata are o conditie fizica buna, e activa si iubeste viata. Daca nu are carne deloc pe ea e la fel de rau ca atunci cand are multa grasime in plus: inseamna ca nu e activa, mananca prost (prea mult sau prea putin) si nu are un mod de viata sanatos. Nimeni nu umbla dupa persoane bolnavicioase sau cu probleme, asta e realitatea. Deci, parerera mea si a majoritatii barbatilor e ca muschii sunt preferabili happy