| Stunt3r a întrebat:

Ce Windows este mai bun?
Microsoft.Windows.XP.Professional.SP3.Integrated.January .2011.Corporate-BIE sau Microsoft.Windows.XP.Professional.Student.Edition.SP2.In tegrated.September.2007.ETHO?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Sp2-ul este mai bun, in sensul ca este mai usor de folosit.
sp3-ul este mai bun, pentru programele noi pe care le poate procesa la capacitate maxima, pentru ca este un windows mai nou, insa este putin mai greu de folosit (dupa parerea mea).
Deci eu ti-as recomanda sp3-ul... funda?:X

17 răspunsuri:
| seby005 a răspuns:

Sal Microsoft.Windows.XP.Professional.SP3.Integrated.January .2011.Corporate-BIE parerea mea e mai reactualizat si nu,, se agata,, o zi faina pa

| Rapateckh93 a răspuns:

January 2011 este mai bun, il folosesc de cand a aparut si mi se pare cel mai bun. Recomand!

| Gini a răspuns:

Microsoft.Windows.XP.Professional.SP3.Integrated.January .2011.Corporate-BIE

| Stunt3r explică:

Multumesc pentru raspunsuri!

O sa incerc SP3-ul.

@ArmAnd: Nu imi place Windows 7, am incercat vreo 2 versiuni sperand ca va merge bine dar sincer merge mult mai prost decat XP! Asa si pe Laptop si pe PC. happy Pana peste cativa ani cand Windows 7 sau 8 va fi complet si cel mai bun nu o sa il folosesc + ca imi lua driverele gresite si nu gasea mouseul angry

O zi buna la toti si mersi de raspunsuri!

| prye a răspuns:

Clar Microsoft.Windows.XP.Professional.Student.Edition.SP2.In tegrated. pe asta il am eu si merge strong P.S> nu ii face NICIODATA update

| prye a răspuns:

Daca gasesti Microsoft.Windows.XP.Professional.Student.Edition.SP3 acesta merge super bine... ca pe asta il am si eu

P.S: sp3 am, nu sp2

| laur1OOOGB a răspuns:

Microsoft.Windows.XP.Professional.SP3.Integrated.January .2011.Corporate-BIE

| dfcsb97 a răspuns:

Primul e mai bun

| sasuke_9542 a răspuns:

Sp2-ul [zic eu] depinde ce pc ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SP3 adica primul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Microsoft.Windows.XP.Professional.SP3.Integrated.January .2011.Corporate-BIE asta e mai bun si mai e si sp3winking
funda:X

| elicopterultau a răspuns:

Mai bun este Windows XP Professional SP3, dar eu iti recomant Windows 7. Funda?

| elicopterultau a răspuns:

Mha eu sunt foarte multumit de window7 am versiunea windows7ultimate si am avut nici o problema cu el sunt multumit ca nu trebuie sa mai instalezi toate: imprimanta, placa video, tastatura si mouse-ul [eu am cd la ele nu merg fara] si joystick. Daca esti multumit de XP n-am nimic impotriva ceau te-am pupat

| Gameshell a răspuns:

SP3 e mai bunwinking pe asta il am eu si imi merge prea bine PC-ulwinking

| Ania100 a răspuns:

Professional dar si windows

| lungu_8212 a răspuns:

Primul windows.

Răspuns utilizator avertizat