| clautzuuboy20 a întrebat:

Ce antivirus e mai bun? Kaspersky sau Avira? >: big grin Fundaa+V0T!

Răspuns Câştigător
| Tatarusanu a răspuns:

Karspersky
Avira nu este bun de nimicwinking

13 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Kaspersky, cu siguranta.

| JaJe a răspuns:

Kaspersky Toata ziua, Recomand in special Kaspersky PURE, am incercat atat Avira, Nod, si Bitdefender, si am ajuns la concluzia ca nici unul din ele nu se compara cu Kaspersky. Cu asta am zis tot.

| a1doru a răspuns:

Kaspersky,de departe...

| BMA a răspuns:

Nod32

| clautzuuboy20 explică:

Toate raspunsurile sunt bune dar stiti cum se spune: "primul venit primul servithee hee"

| maryanu a răspuns:

Avira desigur :d

| DavidSergiu a răspuns:

Kaspersky

| 404namenotfound a răspuns:

Avast

| alissa6 a răspuns:

Cunosc pe cineva expert in calculatoare si mi-a spus ca kaspersky si avira sunt aproape la fel, dar daca tb sa alegi este mai bun kaspersky.Dar eu iti recomand Avast.

| VLAD_2677 a răspuns:

Avira baaa eu pasta il am.

| YaNeSuka a răspuns:

Key`s pentru KIS, KAV, Nod32, Avira, Avast + Key Manadger Kaspersky
Tot numai pentru Dumn-ra:

http://letitbit.net/......u.rar.html