| cristiana1998 a întrebat:

Mi'am uitat parola de la telefoncrying stiu cate ceva din ea da nu stiu cum sa le pun.am incercat sa dau reset la setari numa ca imi cerea parolacrying Parola asta e de la mesaje deci NUMA mesajele nu pot sa le vad dar imi e destul.nu stiti ce pot sa fac fara sa merg da vodafone? Plss! Dau funda!puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la un service de telefoane sa til faca. O sa te coste intre 20 si 50 lei si o sa ti se stearga toate datele de pe telefon.

3 răspunsuri:
| cristiana1998 explică:

Am un telefon Samsung SGH s5600v Blade am uitat sa mentionez

| cristiana1998 explică:

E ok faza cu serviciile.pana la urma m-am lasat convinsa de o prietena si de bunicamea sa merg la vodafone.inca n-am primit nici un mesaj yey... oricum nul puteam vdealaughing

| Holocause a răspuns:

Incearca 00000, mie asta imi merge